Atsauksmes - Lady-Comp >

Atsauksmes - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

  ATSAUKSMES   |  PIEREDZE:    BAIBA    KRISTĪNE    IVETA    INGA    KATRĪNA   |   TAVA PIEREDZE?Baibas pieredze
Pearly, kopš 2009

Mans stāsts par cikla datoriņiem sākās 2009. gada vidū, kad jau aptuveni pusotru gadu biju lietojusi hormonālo kontracepciju. Reklāma jau tai ļoti skaista un arī man sanāca iekrist tās tīklos. Ar laiku sāku just arvien lielāku diskomfortu mākslīgo hormonu dēļ, arī reklāmās solītie labumi vai nu nepiepildījās, vai nebija tik lieliski kā cerēts, prezervatīvi dažādu iemeslu pēc nebija tā iemīļotākā izvēle, bet drošu kontracepciju vajadzēja.

Neatceros īsti, kur internetā atradu informāciju par cikla datoriņiem. Sākumā, protams, bija liela skepse, tomēr, papētot dziļāk to darbības principu, sapratu, ka tā ir pietiekami droša izvēle. Loģiski, ka sākumā bija dažādi jautājumi, un uz tiem atbildes atradu pati internetā vai arī no Ineses Mekšas (paldies liels viņai!).

Lēmumam par cikla datoriņa iegādi nobriedu diezgan ātri. Visgrūtākais, laikam, bija izlemt, kurš no tiem ir man piemērotākais. Galu galā izlēmu par labi Pearly vairāku apsvērumu dēļ - maciņa biezumam atbilstošākais, ērtākais līdzņemšanai (diezgan bieži kaut kur dodos un papildus somu smagums ir apgrūtinošs), maziņš un jauks. Tā nu diezgan drīz, arī ar drauga finansiālu palīdzību, Pērlijs atradās manās rokās un tika kārtīgi studēts. Nācās pagaidīt kādu laiku līdz lietošanas uzsākšanai, kamēr beidzu lietot hormonālo kontracepciju un sākas mēnešreizes (pareizāk sakot - hormonālās kontracepcijas mākslīgi radīta asiņošana).

Pirmais lietošanas laiks bija diezgan saspringts - naktīs gulēju nemierīgi, jo domāju par to, vai dzirdēšu modinātāja signālu, vai neuzgulšos nejauši virsū, vai nepamodīšos agrāk utt. Bet viss bija kārtībā un diezgan drīz sapratu, ka man nav, par ko uztraukties. Ar lielu azartu skatījos, kādas gaismiņas Pērlijs rāda, un gaidīju pirmās "zaļās dienas". Ticība šai metodei auga arvien lielāka. Iesākumā arī baidījos, ka pēc hormonālās kontracepcijas mani cikli varētu būt neregulāri, bet, par laimi, viss bija kārtībā un par regularitāti nesūdzos. Ir bijušas reizes, kad ovulācija kavējas (antibiotiku lietošanas dēļ) vai arī notiek agrāk nekā plānots (stresu ietekmē), bet Pērlijs ar to visu lieliski tika galā un ņēma arī vērā turpmākajā savā darbībā.

Paralēli nolēmu pildīt augliba.lv atrodamo cikla karti, kur var atzīmēt daudzas pazīmes - dzemdes kakla stāvokļus, gļotas, temperatūru utt. Pirmais pētīšanas laiks arī nebija viegls, jo nebija, ar ko salīdzināt. Jo īpaši tas attiecās uz dzemdes kaklu. Agrāk neko daudz par to nezināju, tomēr nu vajadzēja uzsākt mācības. Ar gļotu pētīšanu problēmu nebija - ar tām viegli tiku galā un tieku joprojām. Tagad arī ar dzemdes kakla pētīšanu iet krietni vieglāk. Savas cikla kartes regulāri sūtīju un joprojām sūtu Inesei, lai viņa tās pārbaudītu, sniegtu komentārus, kā arī atbildētu uz jautājumiem, kas man radušies.

Lai sekmīgāk varētu aizpildīt kartes un precīzāk izprast sava organisma dabiskās norises, sāku diezgan aktīvi pētīt visu par to pieejamo informāciju internetā. Diezgan labu laiciņu es caurām dienām biju iegrimusi lasīšanā, pētīšanā un informācijas izprašanā. Es biju tik ļoti ar to aizrāvusies, ka reizēm likās, ka neatliks laika mācībām. Kad jau lielāko daļu informācijas biju uzsūkusi sevī, sāku nomierināties un pielietot iegūtās zināšanas. Tagad esmu droša, jo zinu, ka šaubu gadījumā man ir vairāki varianti, kā varu pārliecināties par savu auglību vai neaglību noteiktajā dienā. Arī pētīt dažādu auglības pazīmju sadarbošanos ar temperatūrām un Pērlija rādītajām gaismiņām ir interesanti.

Kas attiecas uz šodienu, tad viss ir lieliski. Ar laiku diezgan labi iepazinu savu organismu, un man par to ir liels prieks. Es zinu, kad man vajadzētu būt uzmanīgākai, zinu, kad varu būt droša un izbaudīt tuvību ar mīļoto cilvēku pilnībā! "Sarkanajās dienās" mēs neatturamies un izmantojam prezervatīvus. Nav tie nemaz tik slikti, kā agrāk likās! Ir tikai jāatrod savējie. Protams, nekas nav simtprocentīgs un risks tajās dienās pastāv, tomēr esam gatavi uzņemties atbildību par sekām, ja tomēr kaut kas noiet greizi. "Zaļās dienas" ir "zaļās dienas" - lieliskas bez gala! :) Manā un drauga starpā pa reizei pavīd kāds joks par mūsu trešo, bet ne lieko biedru. Internetā jau ir izveidojies diezgan labs domubiedru pulciņš, un ir jauki apspriest "kompīšlietas" ar sev līdzīgām meitenēm.

Var teikt, ka esmu uzsākusi jaunu dzīvi, jo daudz kas ir mainījies (uz labo pusi, protams), kā arī šāda dabiska kontracepcijas metode manī ir radījusi lielāku interesi par dabiskāku dzīvesveidu un harmonijas rašanu sevī. Es jūtos ļoti droša par savu izvēli. Manuprāt, nav labāka veida, kā plānot ģimeni - atlikt bērniņa ieņemšanu vai panākt pretējo. Viss notiek dabiski un es varu dzīvot saskaņā ar savu ķermeni. Arī visām pārējām meitenēm un sievietēm no sirds iesaku iepazīt sevi šādā lieliskā veidā!


Cieņā, Baiba

Iepirkumu grozs:

    
"...Bija jauks sestdienas rīts. Vēl biju gultā, kad mīļotais man pasniedza skaisti iesaiņotu kastīti. Tur bija Babycomp - smalks, intriģējošs datoriņš, kas solīja, ka palīdzēs mūsu abu sapņiem piepildīties. Nepievīla. Brīnums notika jau nākošajā mēnesī . Esam abi bezgala laimīgi!" 
________________________________________________
MARGARITA UN LEO, Mārupe | Maijs, 2008 Vislabāk par mums stāsta mūsu klientu atsauksmes

Lieliskai klientu pieredzei mēs piešķiram galveno nozīmi, tā ir gan veiksmīgu klientu attiecību, gan augstu darba rezultātu pamatā. Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un ērti pieejamu atbalstu visām mūsu klientēm. Ģimene, bērni, ekoloģija, sociālā atbildība - mūsu lielākā vērtība. Tas vienādā mērā attiecas gan uz klientiem, gan uzņēmuma darbiniekiem, gan arī uz sabiedrību kopumā. Vēlies padalīties

ar savu pieredzi? 

Atsūti mums savu stāstu vai atsauksmi un mēs to labprāt nopublicēsim. Sirsnīgi pateicamies par sniegtajām atsauksmēm!

Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē