Lady-Comp efektivitāte - Lady-Comp >

Lady-Comp efektivitāte - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        EFEKTIVITĀTE      KLĪNISKIE PĒTĪJUMI99.3%  efektivitāte

Cikla dators nosaka jūsu bazālo ķermeņa temperatūru ( BĶT) ar modernāko temperatūras sensoru (ar precizitāti līdz simtdaļām) katru rītu uzreiz pēc jūsu pamošanās. Tad tas automātiski salīdzina mērījumu ar tā bio-matemātisko prognozēšanas programmatūru un tajā saglabāto informāciju, kas ietver sevī visus pieejamos ģimenes plānošanas pētījumus un simtiem tūkstošu citu sieviešu ciklu, lai precīzi noteiktu, izanalizētu un atainotu Jūsu individuālo ciklu. Tādēļ inteliģentais cikla dators ir viens no visefektīvākajiem auglības padomdevējiem pasaulē. Tas ir 99.3% efektīvs jau no paša lietošanas sākuma. Perla indekss 0.7 nozīmē, ka šī 100% dabiskā metode ir 99.3% droša un efektīva; bez mākslīgajiem hormoniem, bez blaknēm un iejaukšanās Jūsu ķermeņa dabiskajās norisēs.

KAS IR PERLA INDEKSS? TAS IZSAKA EFEKTIVITĀTI ...
Medicīnas nozarē Perla indekss tiek lietots, lai aprakstītu kādas noteiktas dzimstības kontroles metodes efektivitāti. Piemēram: ja 100 sieviešu lieto kādu vienu konkrētu dzimstības kontroles metodi vienu gadu, un vienai no šīm 100 sievietēm iestājas grūtniecība, konkrētās metodes Perla indekss ir 1.0. Kontracepcijas tabletēm Perla indekss ir no 1.0 līdz 0.9, diafragmām efektivitātes diapazons ir no 1 līdz 3.


VALLEY ELECTRONICS RAŽOTIE CIKLA DATORI AR PERLA INDEKSU 0,7 IR PĀRLIECINOŠI LĪDERI DABISKĀ ĢIMENES PLĀNOŠANĀ UN GRŪTNIECĪBAS ATLIKŠANĀ.

Iepirkumu grozs:

    

"
...pearly ieteica mana draudzene. Nu mums ir savas meiteņu sarunas. Tas ir aizraujoši!"
________________________________________________
KATE, Jelgava | Marts, 2014

Augstais Perla indekss 
ir attīstības rezultāts
Lady-Comp ir parbaudījuši, testējuši neatkarīgie eksperti jau no paša šo ierīču radīšanas sākuma. Katra testa rezultāti tika ņemti vērā pie šo ierīču tālākas attīstības un pilnveidošanas. Tādejādi, Perla indekss nav balstīts uz ražotāja informāciju, bet ir nepārtrauktu testu, pētījumu apstiprināts.


Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē