Jautājumi un atbildes - Lady-Comp >

Jautājumi un atbildes - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        MEDIJI & VIDEO     JAUTĀJUMI & ATBILDES      AUGLĪBAS VĀRDNĪCAS       LEJUPIELĀDEJautājumi & atbildes:Vai jebkura sieviete  var lietot Lady-Comp, pearly?

Šos cikla datorus var lietot visas tās sievietes, kuras vēlas dabiskā ceļā, nenodarot pāri savam ķermenim, kontrolēt dzimstību – gan plānojot mazuli, gan atliekot bērniņa ieņemšanu. Šī metode nav vienpusēja, bet gan aktīvi iesaista abus partnerus, kas viennozīmīgi uzlabo pāra attiecības.
Lady-Comp, pearly var lietot visas sievietes: gan sievietes ar stabiliem, regulāriem cikliem, gan jaunas meitenes, kurām tikko kā sācies reproduktīvais laiks, lai iepazītu savu ķermeni, gan sievietes ar neregulāru ciklu, gan sievietes pēc dzemdībām, gan ar krūti barojošas māmiņas, gan nakts maiņas strādnieces, gan arī sievietes pirms menopauzes laikā.
Tomēr jāņem vērā, ka Lady-Comp, pearly visām sievietēm nesamazina auglīgo periodu līdz vienādam dienu skaitam.
Sievietēm, kurām ir stabils cikls, Lady-Comp, pearly auglīgo periodu samazina līdz dažām dienām, bet sievietēm ar mainīgu ciklu šis periods ir garāks. Bet tajā pašā laikā, nav iemesla domāt, ka statistikā eksistē tikai 28 dienu cikls. Saskaņā ar miljons ciklu novērtējumu, vienmēr ir nelielas svārstības, jautājums tikai - cik lielas. Norma ir 2-3 dienas. Šie cikla datori to zina un sniedz jums drošu informāciju.
Lady-Comp, pearly ir ieprogrammēts tā, ja ir kaut kādas šaubas, tas rāda „dzeltenu” (t.i., nevar, vēl nevar vai nav iespējams precīzi klasificēt šo dienu kā auglīgu vai neauglīgu). Displejs „neauglīgs” vienmēr ir drošs, neatkarīgs no ārējas ietekmes.
Lietojot Lady-Comp, pearly jaunas meitenes var redzēt, kad notiek ovulācija un menstruālā cikla stabilizācija. Parasti, bioloģiskajam pulkstenim smadzenēs (kas kontrolē ritmiskās fizioloģiskās aktivitātes) vajadzīgi kādi 1-3 gadi kopš pirmajām menstruācijām līdz tiek sasniegts pietiekams briedums, lai nostabilizētos individuālais ritms.
Ja meitene agri sāk lietot kontracepcijas tabletes, nobriešanas process tiek pārtraukts. Klīniskie pētījumi pierāda, ka agri sākot lietot kontracepcijas tabletes vai citus sintētiskus hormonus un lietojot tos ilgstoši, palielinās auglības problēmas vēlākajos gados.Kāds ir Lady-Comp, pearly ievadīto

datu avots un kā šie dati tiek ievākti?

Katru rītu vienā un tajā pašā Jūsu izvēlētajā laikā Lady-Comp, pearly Jūs pamodina. Jūs ar elektronisko sensoru izmēriet sava ķermeņa bazālo temperatūru.
Šo temperatūru dators izanalizē un sniedz auglīguma prognozi turpmākajām 24h. Ir ļoti svarīgi izmērīt temperatūru nepieceļoties un neizkāpjot no gultas, lai to nebūtu ietekmējušas nekādas fiziskas aktivitātes.
„Vai tas nozīmē, ka man katru rītu vairākas minūtes jāpavada gultā,
kamēr mērīšu temperatūru?”

Nē! Lady-Comp, pearly elektroniskais termometra sensors ir īpaši izstrādāts un patentēts. Tas ir ļoti ātrs, bet ārkārtīgi precīzs. Tas veic temperatūras mērījumu 45 sekundēs un tā jūtīgums ir 1/100. Diskrēts akustisks signāls Jums pavēsta, kad mērījums ir pabeigts.Tas ir viss, kas jādara. Process aizņem mazāk nekā vienu minūti.Kā tiek veikts temperatūras mērījums?  

„Vai ir iespējams lietot Lady-Comp, pearly pamostoties dabīgi, nelietojot modinātāju?”
Jā, ir iespējams, ja vien temperatūras mērīšanas laiks nemainās vairāk par 6h (3h pirms un 3h pēc iepriekšējo dienu mērījuma laika). Ja modinātājs netiek lietots, Lady-Comp, pearly automātiski pats aprēķina laiku, cikos var tikt veikts temperatūras mērījums, balstoties uz vispārēju dienas ritmu. Izmantojot iepriekšējo dienu mērīšanas laiku, kas ticis saglabāts, laikā, kad ir iespējams veikt mērījumu, neapdraudot datu drošību, dators uz displeja izgaismo termometra simbolu. Ja jūs pamostoties redzat šo simbolu, vienkārši nospiediet pogu un veiciet temperatūras mērījumu. Ja temperatūras mērījumi iztrūkst trīs dienas pēc kārtas, Lady-Comp, pearly neļaus veikt mērījumu. Lai veiktu mērījumu, vispirms jāiestata un jāieslēdz modinātājs. Nākošajā dienā modinātāju atkal var izslēgt. Jaunākās paaudzes Lady-Comp ir iespēja izvēlēties gan modinātāja melodiju, gan skaļumu. Vai es varu gulšņāt ilgāk nedēļas nogalēs?
Jā, protams! Jūsu laika rezerve ir sešas stundas (3h pirms un 3h pēc ikdienas mērījumam paredzētā laika). Jūs variet vai nu paļauties uz to, ka nenogulēsiet sava laika rezervi, vai arī uzlikt modinātāju laika rezerves robežās, pamosties, izmērīt temperatūru un gulēt tālāk.„Ja jau temperatūras mērījumam jābūt tik precīzam, vai nepastāv risks, ka pieļaušu kļūdu veicot temperatūras mērījumu, jo īpaši no rīta, kad esmu tikai pa pusei pamodusies? Kas notiksies, ja termometrs izslīdēs vai netiks pareizi novietots zem mēles?”
Pilnīgu temperatūras mērīšanas procesu kontrolē Lady-Comp, pearly. Starp datoru un termometru notiek nepārtraukta datu pārraide – katru sekundi vairākus simtus reižu dators pieprasa informāciju no termosensora, saņemot skaidri definētus temperatūras kāpuma datus. Ja temperatūras mērījums nenorit kā paredzēts programmā, piemēram, tādēļ, ka mērījuma laikā termometrs ir izslīdējis, tad Lady-Comp, pearly nekavējoties to atklāj.

Ja sensors nav ticis pareizi nopozicionēts jau temperatūras mērījuma uzsākšanas brīdī (piemēram, ticis novietots virs mēles nevis zem mēles, kā vajadzētu), dators to uzreiz pamana, jo temperatūra ir zemāka nekā atmiņā saglabātā. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, kad temperatūras mērījums ir pārtraukts pārāk ātri, nesagaidot datora doto signālu, kas apstiprina, ka bazālā temperatūra ir tikusi piefiksēta.


„Vai es drīkstu kādreiz izlaist temperatūras mērījumu, piemēram,
nenakšņojot mājās vai vienkārši gribas pagulēt ilgāk?”

Jā! Ja datora atmiņā jau ir uzkrāta informācija. Tādēļ sākumā jums jāmēra temperatūra, cik vien regulāri to spējat. Jo vairāk datu tiks saglabāts, jo precīzāk dators spēs noteikt jūsu auglības līmeni. Lady-Comp, pearly statistiskās kalkulācijas programma, balstoties uz jūsu ievadītajiem datiem, detalizēti izstrādā un paredz Jūsu cikla gaitu, un spēj noteikt Jūsu auglības līmeni arī tai dienai, kurā izkrīt temperatūras mērījums.

Ja datora atmiņā nebūs pietiekami daudz informācijas, lai ar garantiju noteiktu neauglīgās dienas, Lady-Comp, pearly rādīs „sarkanu” (auglīgs) vai šaubu gadījumā „dzeltenu” (no datiem vēl nevar pateikt vai auglīgs vai neauglīgs). Tādēļ ir ļoti svarīgi maksimāli neizlaist temperatūras mērījumus.


„Kas notiek, ja esmu apslimusi, lietojusi alkoholu vai vēlu aizgājusi gulēt? Tad arī var būt paaugstināta temperatūra? Vai tas nenovedīs pie kļūdaina temperatūras mērījuma un līdz ar to pie nepareiza auglības displeja?”
Nē! Kā jau tika minēts agrāk, Lady-Comp, pearly detalizēti izstrādā un paredz Jūsu cikla gaitu un atbilstošu auglības līmeni, balstoties uz jau ievadītajiem temperatūras mērījumiem. Šie aprēķini tiek veikti katrai sievietei individuāli un aptver šai vien sievietei raksturīgu temperatūras kāpumu un kritumu līkni pirms un pēc ovulācijas un normālas ķermeņa temperatūras svārstības.

Abnormālas ķermeņa temperatūras svārstības, kuras radušās saslimšanas, alkohola lietošanas vai miega trūkuma rezultātā, atšķiras no normālajām svārstībām.

Lady-Comp, pearly izmeklē katru temperatūras mērījumu, pārbaudot vai tas ir precīzs, vai arī to, piemēram, ir ietekmējis kāds no augstāk nosauktajiem faktoriem. Pēc novērtēšanas šis mērījums vai nu tiek ņemts vērā, vai arī tiek ignorēts.

Burts „F” uz displeja vizuāli norāda augstu temperatūru vai arī nepareizi novietotu sensoru.


Kā darbojas Lady-Comp un pearly?
Cikla datori precīzi nosaka ovulācijas laiku, balstoties uz ikrīta ķermeņa temperatūras (BĶT) mērījumiem. Programma ietver vairāk kā 900’000 dažādu sieviešu ciklu analīzi un biomatemātiskās integrācijas programmatūru. Inteleģentie auglības datori mācās sievietes individuālo ciklu.


Plānoju doties uz Austrāliju.
Kad man jāveic temperatūras mērījums jaunajā laika zonā?

Ja laika zonu atšķirības ir vairāk par sešām stundām, tad iestatiet vietējo laiku cikla datoriņā tiklīdz kā būsiet tur ieradusies. Temperatūru nemēriet ceļošanas dienā un nākošajā. Savu ikrīta temperatūru atsāciet mērīt aiznākošajā dienā. 

Ja laika zonu atškirības ir mazākas par 6h, mēriet temperatūru kā parasti, jo tas atbildīs merīšanas laika limitam.Vai es varu turpināt lietot IUI (Intra Uterīno Ierīci jeb spirāli)?
IUI jeb spirāle tiek ievietota dzemdē, lai novērstu grūtniecību. Jebkura IUI (vara, hormonālā u.c.) ir svešķermenis sievietes ķermenī, tādēļ dabiski organisms izstrādā leikocītus - līdzīgi kā pie iekaisuma procesiem. Šāds  process dzemdē var radīt izmaiņas bazālajā ķermeņa temperatūrā. Tādejādi, lai iegūtu precīzus mērījumu rezultātus, spirāle ir jāizņem pirms cikla datoru lietošanas.Tikko beidzu lietot hormonu tabletes un man vēl nav atsācies dabiskais cikls. Vai man jāgaida līdz pirmajām menstruācijām, vai arī varu sākt lietot Lady-Comp tiklīdz to saņemšu? Kā tas ietekmēs temperatūras mērījumus un cik drošs tas būs pirmās lietošanas laikā?
Jums vajadzētu sākt lietot Lady-Comp tiklīdz to saņemsiet. Kā jau tika minēts, neauglīgo dienu displejs lietošanas pirmajā dienā ir tik pat drošs kā pēc 2 vai 3 lietošanas mēnešiem, atšķirība ir tikai tajā, ka sākumā auglīgās dienas ir vairāk.
Jūs variet sākt lietot Lady-Comp jebkurā jūsu cikla dienā. Pirmās menstruācijas, pārtraucot lietot hormonu tabletes, sākas hormonu trūkuma rezultātā. Nav nepieciešams ievadīt menstruāciju datus par šo periodu, jo tas nav dabisks. Bet nākošo menstruāciju dati gan jau ir būtiski svarīgi. Pēc pirmajām dabīgajām menstruācijām Jūs saņemsiet vairāk dzeltenas gaismas (šo periodu uzskatiet kā auglīgu) un sarkanas gaismas (auglīgās dienas). Tiklīdz kā dators noteiks ovulāciju un dabisko ciklu, Jūs saņemsiet arvien vairāk zaļās gaismas (neauglīgās dienas). Ja cikls ir regulārs un dators tiek atbilstoši lietots, apmēram pēc 3 mēnešiem auglīgo dienu skaits tiek samazināts līdz jūsu personiskajam minimumam.
Mums ir ieņemšanas grūtības. Kā Lady-Comp baby var palīdzēt?
Ļoti vienkārši: tas atbildēs uz visiem Jums interesējušiem jautājumiem, kas saistīti ar bērniņa ieņemšanu. LC baby sniegs detalizētu informāciju par ovulāciju, Jūsu ciklu un Jūsu hormonālo līdzsvaru. Visi dati ir apskatāmi ciklu statistikā vai arī izdrukājami ciklu izdruku veidā. Jūs šo vērtīgo  informāciju varat izanalizēt ar savu ginekologu un atbilstoši rīkoties, lieki neizniekojot savu laiku.

Vai varētu sniegt vairāk informācijas par dzimuma noteikšanu? Domājam par vēl vienu mazuli un mums jau ir trīs dēli.
Lady-Comp baby spēj asistēt dzimuma izvēlē. Tas ir ieprogrammēts identificēt iespējamo dzimumu, kas tiks ieņemts, vadoties no tā, kurā cikla dienā noticis dzimumakts. Programma ir balstīta uz teorijām par X un Y hromosomas nesošo spermatozoīdu atšķirīgo dabu un kvalitāti, kā arī dzimumakta norisi sievietes cikla laikā. Daudzas sievietes ir ar šīs metodes palīdzību ieņēmušas tā dzimuma mazuli, kuru vairāk vēlējušās. Kaut arī teorijas ir vispārīgi pieņemtas, metode nav zinātniski pierādīta. Lady-Comp baby nedod 100% garantiju, tomēr piedāvā dabīgu, lētu alternatīvu, kas palielina jūsu iespējas ieņemt vēlamo dzimumu.
Lady-Comp baby asistē jūs piemērotākā laika izvēlē, lai ieņemtu bērnu, identificējot jūsu auglīgās dienas gan katra cikla sākumā, gan visa cikla laikā. Tajā ir integrēts grūtniecības tests, un dators nodrošinās Jūs ar precīzu informāciju par gaidāmo dzemdību laiku.Kā Lady-Comp baby uzrādīs iestājušos grūtniecību?
Lady-Comp baby automātiski, Jums pašai neko nedarot, dos ziņu, ka esat stāvoklī daudz agrāk nekā jebkurš grūtniecības tests. 
Lady-Comp baby ļoti ātri ir spējīgs atšķirt temperatūras svārstības, kas raksturīgas grūtniecībai, no normālas temperatūras līknes un ziņot, ka grūtniecība ir varbūtēja, iespējama vai esoša.
Lady-Comp baby atšķir visus trīs variantus un uzrāda tos trīs etapos:
no 5. dienas pēc apaugļošanās - varbūtēja grūtniecība;
no 15. dienas – iespējama;
no 18. dienas pēc apaugļošanās – apstiprināta grūtniecība.

Agra grūtniecības noteikšana ir svarīga no medicīnas viedokļa. Jaunākie atklājumi par jaundzimušo bērnu fiziskajām un psihiskajām nepilnībām liecina, ka ir ļoti svarīgi, lai sieviete pēc iespējas ātrāk pielāgotu savu dzīves stilu jaunajam – grūtniecības – stāvoklim (atturētos no smēķēšanas, alkohola un visa veida medikamentiem). Vislielākais ļaunums topošajam mazulim tiek nodarīts pirmajās grūtniecības nedēļās – laikā, kad lielākā daļa sieviešu pat nenojauš, ka ir stāvoklī, un tādēļ nevar veikt nepieciešamās sava dzīves stila korekcijas.

Pie tam, pateicoties Jūsu ievadītajiem datiem par dzimumaktu un ierīces zināšanām par to, kad notikusi ovulācija, 
Lady-Comp baby sniedz ļoti precīzu informāciju par apaugļošanās laiku. Balstoties uz ieņemšanas datiem, Lady-Comp baby ir spējīgs automātiski un precīzi aprēķināt un uzrādīt paredzamo dzimšanas laiku. Dati par pēdējo dzimumaktu, kas noticis pirms ovulācijas, tiek izmantoti, lai prognozētu bērna dzimumu.

Skaidras zināšanas par ieņemšanas un prognozējamās dzimšanas datumu ir noderīgas grūtnieču veselības aprūpē. Ierastais grūtniecības nedēļu aprēķināšanas veids (skaitot no pēdējo menstruāciju pirmās dienas) nav precīzs. Daudzām sievietēm nav standarta cikls (28 dienas), bet gan savs individuālais cikls.


Iepirkumu grozs:

    
"Lietoju Ladycomp tikai 5 mēnešus, bet esmu pārsteigta, ka ierīce var "mācīties". Man ir gari cikli (35-40 dienas), auglības periods arī ir garāks. Bet Ladycomp mani ir iepriecinājis - auglīgo dienu skaits no 14 (tika uzrādītas sākumā) ir sarucis līdz 9 - Super!" _______________________________________________
LAURA, Rīga | Oktobris, 2014

Kādas ir LADY-COMP

priekšrocības?


1.Dod izprast, kā darbojas vīrieša un sievietes auglība un kā tās papildina viena otru
2.Dod iespēju pāriem plānot ģimenes lielumu, neizmantojot nekādas agresīvas kontracepcijas metodes
3.Neizsauc izmaiņas sievietes fizioloģiskajos procesos
4.Nekādu hormonālo tablešu, ķīmisku vielu, ārēju iejaukšanos sievietes ķermenī
5.Drošība 99,3%!
6.Var tikt izmantotas gan plānojot bērniņu, gan atliekot bērniņa ieņemšanu
7.Var lietot sievietes gan ar regulāriem, gan neregulāriem cikliem, ka arī  īpašās situācijās – pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā, pirms menopauzes, pēc hormonālo tablešu lietošanas, pēc spirāles
8.Iespēja agrīni diagnosticēt problēmas pie bērna ieņemšanas pāriem ar samazinātu auglību
9.Informē par grūtniecības iestāšanos, kas ļauj samazināt agrīnos grūtniecības riskus (infekcijas slimības, rentgenstarojumi, medikamenti utml.)
10.Iespējams aprēķināt precīzu dzemdību datumu, skaitot no ieņemšanas brīža
11.Iespēja agrīni diagnosticēt ginekoloģiskas saslimšanas
12.Atbrīvo no bailēm no neplānotas grūtniecības
13.Intīmā tuvība saglabā savu dabiskumu
14.Ekonomiski izdevīgs, nav nepieciešami papildus tēriņi
15.Veicina sevis iepazīšanu
16.Dod iespēju vīrietim piedalīties ģimenes plānošanā
17.Veicina tēvišķo un mātišķo jūtu attīstību un tās nostiprina
18.
Veicina ģimenes harmoniju
Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē