Atsauksmes - Lady-Comp >

Atsauksmes - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

  ATSAUKSMES   |  PIEREDZE:    BAIBA    KRISTĪNE    IVETA    INGA    KATRĪNA   |   TAVA PIEREDZE?Ingas pieredze
pearly, kopš 2010

Sākumā man likās nedroša tā lieta ar kompīti, kā es dēvēju savu LC... Man likās aizdomīgi, ka tāds mazs aparāts varētu noteikt drošās/nedrošās dienas. Likās riskanti, ka es varētu balstīties uz kompīša rādījumiem, sev tik būtiskā jautājumā kā kontracepcija. Bija arī bail, ka varētu nedzirdēt modinātāju, lai izmērītu t. Bet visas manas bažas tika kliedētas laika gaitā. Modinātāju līdz šim esmu dzirdējusi vienmēr. Ir pat tā, ka izmēru t pat īsti neatmodusies un pēcāk guļu tālāk. Tas ir kļuvis par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu, gluži kā mobilais telefons.

Inga

Iepirkumu grozs:

    
"Ar savu meiteni esmu kopā jau 4 gadus. Nevaru pieļaut, ka viņa "bojā sevi ar tabletēm". Atradu Ladycomp, drošu un dabisku datoriņu, ko uzdāvināju savai meitenei. Tagad mums viss ir vienkārši: "zaļš" vai "sarkans". Forši!"
________________________________________________
TOMS, Rīga | Decembris, 2013 Vislabāk par mums stāsta mūsu klientu atsauksmes

Lieliskai klientu pieredzei mēs piešķiram galveno nozīmi, tā ir gan veiksmīgu klientu attiecību, gan augstu darba rezultātu pamatā. Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un ērti pieejamu atbalstu visām mūsu klientēm. Ģimene, bērni, ekoloģija, sociālā atbildība - mūsu lielākā vērtība. Tas vienādā mērā attiecas gan uz klientiem, gan uzņēmuma darbiniekiem, gan arī uz sabiedrību kopumā. Vēlies padalīties

ar savu pieredzi? 

Atsūti mums savu stāstu vai atsauksmi un mēs to labprāt nopublicēsim. Sirsnīgi pateicamies par sniegtajām atsauksmēm!Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē