Atsauksmes - Lady-Comp >

Atsauksmes - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

  ATSAUKSMES   |  PIEREDZE:    BAIBA    KRISTĪNE    IVETA    INGA    KATRĪNA   |   TAVA PIEREDZE?Ivetas pieredze
pearly, kopš 2008


Kopš 2008.gada lietoju cikla datoru. No trim piedāvātajiem modeļiem kā sev visatbilstošāko izvēlējos Pearly. Datoriņa lietošana ir vienkārša un ērta. Temperatūras mērīšana aizņem nepilnu minūti ik rītu uzreiz pēc pamošanās. Maziņš un drošs. Pearly bijis man līdzi arī vairākos komandējumos un ceļojumos ārpus valsts. Tādos brīžos vīrs vienmēr ar interesi ir palīdzējis datoriņā iestatīt vietējo laiku un citādi atrisināt "tehniskās lietas". 


Pirms tam ar pārtraukumiem kādus 5 gadus biju lietojusi kontracepcijas tabletes un vēlāk vaginālo kontracepcijas riņķi, tomēr par šādu savu izvēli īsti priecīga nebiju (jūs jau ziniet, cik biezas ir hormonālās kontracepcijas lietošanas instrukcijas un cik lielu daļu no tām aizņem uzskaitījums par iespējamajām blaknēm un risku uzskaitījums).

Plānojot bērniņu, arvien vairāk lasīju par dabīgiem izsargāšanās līdzekļiem un metodēm, jo pirms plānotās grūtniecības gribēju "attīrīties no hormoniem". Kādā no žurnāla "Santa" pielikumiem izlasīju par cikla datoriem un sāku meklēt vairāk informācijas par šo dabisko izsargāšanās metodi.

Lai arī sākotnēji likās, ka produkts ir ļoti dārgs, sāku rēķināt, cik ilgā laikā šīs investīcijas atmaksāsies (2 gados, ja rēķina, ka hormonālās tabletes vai riņķis mēnesī izmaksā 10Ls) un, protams, paturēju prātā pašu būtiskāko - metode ir dabiska, tātad nekaitē manai veselībai.

Lai arī izsargāšanās ir intīma lieta, savām tuvākajām draudzenēm (starp citu arī diviem draugiem) nekautrējos pastāstīt par savu pirkumu. Ir tik brīnišķīgi iepazīt savu ķermeni un norises tajā. Noteikti piekrītu ražotāja apgalvojumam, ka šī metode ir ieguldījums pāra attiecībās - jūs vairs nebūsiet viena un tā vairs nebūs tikai jūsu atbildība, bet ģimenes plānošanā iesaistīsiet arī savu vīrieti, jo bērniņu taču rada divi. Kā man patīk, kad vīrs man jautā: "Kāda mums šodien gaismiņa?".

Iveta


Iepirkumu grozs:

    
"Es lietoju Lady-Comp jau 7 gadus. Man ir 2 dēli un pašreiz mēs plānojam meitu. Es jūtos ļoti komfortabli ar savu Lady-Comp un man ir ļoti svarīgi nenodarīt pāri savam ķermenim lietojot tabletes vai citu pretdabisku kontracepciju. Paldies!" _______________________________________________
SABĪNE, Rīga | Aprīlis 2, 2014Vislabāk par mums stāsta mūsu klientu atsauksmes

Lieliskai klientu pieredzei mēs piešķiram galveno nozīmi, tā ir gan veiksmīgu klientu attiecību, gan augstu darba rezultātu pamatā. Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un ērti pieejamu atbalstu visām mūsu klientēm. Ģimene, bērni, ekoloģija, sociālā atbildība - mūsu lielākā vērtība. Tas vienādā mērā attiecas gan uz klientiem, gan uzņēmuma darbiniekiem, gan arī uz sabiedrību kopumā. Vēlies padalīties

ar savu pieredzi? 

Atsūti mums savu stāstu vai atsauksmi un mēs to labprāt nopublicēsim. Sirsnīgi pateicamies par sniegtajām atsauksmēm!

Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē