Atsauksmes - Lady-Comp >

Atsauksmes - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

  ATSAUKSMES   |  PIEREDZE:    BAIBA    KRISTĪNE    IVETA    INGA    KATRĪNA   |   TAVA PIEREDZE?Katrīnas pieredze

Baby-Comp, kopš 2008

BC ir lielisks! Lietoju to jau labu laiku un esmu pilnībā apmierināta. Pašā sākumā trūka pacietības, jo ļoti gribējās sagaidīt pirmo "zaļo" dienu, taču pagāja gandrīz mēnesis, līdz sagaidījām :) Pamazām iemācījāmies saprast viens otru un sākām satikt tīri labi. Ne reizi vēl BC nav licis vilties (pagaidām tiek lietots kontracepcijas nolūkā).

Jāpiebilst, ka pa ilgiem gadiem beidzot nostabilizējies arī cikls - pati joprojām nespēju tam noticēt. Līdz šim vienīgais, kas ļāva to regulēt, bija OK, bet tagad tas ir panākts neiejaucoties organisma darbībā. Šajā aspektā noteikti nozīme ir stresa daudzumam, kurš ir ievērojami samazinājies lietojot BC. Protams, tas labvēlīgi ietekmē arī attiecības un nerada liekus pārpratumus ar draugu.
Šodien BC ir kļuvis par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Temperatūras mērīšana notiek jau tik automātiski, ka bieži vien pamostoties nemaz neatceros, vai esmu to izdarījusi un pārbaudu datus. Miegs netiek traucēts it nemaz. BC vienmēr atrodas goda vietā gultas galvgalī un kaut kur dodoties drīzāk aizmirstu paņemt līdzi zobu suku, bet ne datoriņu. :)

Katrīna


Iepirkumu grozs:

    
"...Vai var būt drošs sekss ar vīru bez kontracepcijas? Jā, ja tev ir Ladycomp..."
________________________________________________
Dita, Jūrmala |2015.gada janvārīVislabāk par mums stāsta mūsu klientu atsauksmes

Lieliskai klientu pieredzei mēs piešķiram galveno nozīmi, tā ir gan veiksmīgu klientu attiecību, gan augstu darba rezultātu pamatā. Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un ērti pieejamu atbalstu visām mūsu klientēm. Ģimene, bērni, ekoloģija, sociālā atbildība - mūsu lielākā vērtība. Tas vienādā mērā attiecas gan uz klientiem, gan uzņēmuma darbiniekiem, gan arī uz sabiedrību kopumā. Vēlies padalīties

ar savu pieredzi? 

Atsūti mums savu stāstu vai atsauksmi un mēs to labprāt nopublicēsim. Sirsnīgi pateicamies par sniegtajām atsauksmēm!Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē