Metode - Lady-Comp >

Metode - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

     METODE        LADY-COMP UN PEARLY      LADY-COMP BABY      FUNKCIONALITĀTE      SALĪDZININav mākslīgo hormonu = Nav blakņu

Ir tikai sešas dienas katrā ciklā, kurās sieviete var palikt stāvoklī:

piecas dienas pirms ovulācijas un ovulācijas dienā.
Lai nepaliktu stāvoklī šajā relatīvi īsajā laika sprīdī, daudzas sievietes uzņemas no dienas dienā smagu slogu savai veselībai, savai seksuālai dzīvei, lietojot dažādas kontracepcijas metodes.


KĀPĒC LADY-COMP?

Lady-Comp ir ieprogrammēti visi dabiskās ģimenes plānošanas zinātniskie dati, datubāze satur vairāk kā 900.000 ciklus un aprēķiniem tiek izmantota biomatemātiskās prognozēšanas kalkulācijas metode savienojumā ar jaunākajām datortehnoloģijām. Tas ir personīgais auglības noteikšanas dators, kas mācās un pielāgojas Jūsu individuālajam ciklam neatkarīgi no tā regularitātes vai garuma. Lady-Comp ir vienreizējs pirkums, kam neseko pēcizmaksas. Klīniskie pētījumi apstiprina 99.3% drošību. 

PAMOSTIES - IZMĒRI - DARĪTS!
Katras sievietes menstruālajā ciklā ir tikai 6 dienas, kuru laikā viņa var palikt stāvoklī: piecas dienas pirms ovulācijas un ovulācijas dienā. Lady-Comp, pamatojoties uz rīta temperatūras mērījumiem, ko mēra zem mēles, nosaka auglīgās dienas Jūsu individuālajā ciklā. Ovulācijas diena tiek noteikta, saglabājot un analizējot menstruālā cikla datus.

TIK VIENKĀRŠI KĀ 1,2,3!
Cikla datori ir viegli lietojami, kā arī neaizņem vairāk par 1 minūti dienā.
Saņemot ierīci, laiks, datums un gads tajā ir jau ievadīti.
Lai no rīta veiktu mērījumu, Jums tikai jāiestata modinātājpulkstenis vēlamajā laikā.

1.Mēriet temperatūru zem mēles katru rītu!
2.Ievadiet informāciju par menstruācijām dienās, kad tās notiek!
3.Lady-Comp izvērtē datus un nosaka auglības stāvokli nākošajām 24h.

DROŠI UN TICAMI NO PIRMĀS DIENAS!
Lietošanas sākumā, iesakāms neizlaist ikrīta mērījumus, lai dators iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par Jūsu cikliem, tādā veidā, nodrošinot precīzāku auglīgo dienu skaitu. Droši varat uzticēties savam cikla datoram no paša sākuma!
Jo ilgāk Jūs lietojiet cikla datoru, jo pilnīgāk tas atpazīst Jūsu individuālā cikla īpatnības un ļauj arī Jums vairāk uzzināt par savu ciklu un labāk iepazīt sevi.


Iepirkumu grozs:

    
"...kāzu dāvanā saņēmām Baby-Comp.
Manam dēliņam ir jau 4 gadi un šobrīd plānojam meitiņu. Kā? Pavisam vienkārši- ar Babycomp. :-)"
________________________________________________
LELDE, Madona | 2014.gada septembrī
Kā darbojas programma?
Auglības noteikšanas datori ir programmēti tā, lai precīzi noteiktu ovulāciju sievietes ķermenī. Ovulācija izraisa nelielu, bet manāmu bazālās ķermeņa temperatūras kāpumu. Kad Jūs katru rītu, pirms celšanās, veicat mērījumu, auglības noteikšanas dators izvērtē datus un ātri atpazīst Jūsu individuālo auglības modeli.
Ja esat auglīga, dators attēlo displejā sarkanu gaismiņu, bet , ja esat neauglīgajā cikla fāzē, tad - zaļu gaismiņu. Attēlotā informācija ir derīga 24h un ar 99.3% ticamību.


Kas ir bazālā ķermeņa temperatūra (ĶBT)?
Bazālā ķermeņa temperatūra ir rīta jeb pamošanās temperatūra, ko mēram uzreiz pēc pamošanās, pirms ceļamies, pirms kļūstam aktīvas. To mēram, paliekot termosensoru zem mēles.


Kādi dati ir ticami?
Lai iegūtu ticamus datus, BĶT mērījumi jāveic vismaz pēc 3 stundu miega, vēlams vienā un tajā pašā laikā (6h laika limits).


Cikla datoru funkcijas:
- Izmeklēšana;
- Datu ievākšana un novērtēšana;
- Droša diagnoze un prognoze.

Temperatūras mērīšanas procesu dators saprātīgi kontrolē, lai izvairītos no iespējamām kļūdām (nepareiza termometra pozīcija temperatūras mērīšanas laikā, pārāk īss temperatūras mērīšanas laiks utml.). Rezultātā tiek garantēta optimāla datu drošība.


Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē