Neauglība - Lady-Comp >

Neauglība - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        MENSTRUĀLAIS CIKLS      NEREGULĀRIE CIKLI     NEAUGLĪBAKā Lady-Comp baby var palīdzēt?

Parasti auglības problēmas netiek konstatētas, kamēr pāris nenolemj par bērniņa ieņemšanu. Lai vai kā, daudzos gadījumos nespēja ieņemt nebūt nav attiecināma uz nedziedināmu neauglību, bet gan uz samazinātu auglību, ko var izraisīt daudzi un dažādi faktori.
Kad Jūs mēriet savu ikrīta temperatūru, auglības noteikšanas dators analizē datus un ātri atpazīst Jūsu auglības modeli. Lady-comp baby ir ne tikai ļoti precīzs visauglīgāko dienu prognozēšanā, bet arī tas reģistrē ciklus, kur nenotiek ovulācija vai arī ir novērojami hormonāli traucējumi.
Ja pārim ir samazināta auglība, ir svarīgi, ka dzimumakts notiek optimālā auglīguma laikā. Lady-Comp baby precīzi norāda visauglīgākās dienas, palīdzot sasniegt grūtniecību ātrāk.

LADY-COMP baby DIAGNOSTICĒ PROBLĒMAS
Regulārs menstruālais cikls dažkārt tiek uzskatīts par pierādījumu tam, ka sievietei ir normālas ovulācijas, un neregulārs cikls kalpo par pierādījumu tam, ka ovulācijas nenotiek. Tomēr daudzām sievietēm ar neregulāriem cikliem ir normālas ovulācijas, un dažām sievietēm ar regulāriem cikliem patiesībā ovulācijas nenotiek vai arī ir luteālās fāzes defekts.
Bazālās ķermeņa temperatūras mērījumi var tik izmantoti, lai precīzi noteiktu, vai sievietei notiek ovulācijas, un vai viņas menstruālā cikla pēcovulācijas (luteālās) fāzes garums ir pietiekams, lai sasniegtu grūtniecību. Lady-Comp baby var diagnosticēt pēcovulācijas disfunkciju, konstatējot, ka paaugstinātās temperatūras līmenis ir svārstīgs vai pārāk īss.

TIEK KONSTATĒTI HORMONĀLIE LĪDZSVARA TRAUCĒJUMI
Neskatoties uz precīzu ovulācijas noteikšanu sievietes ciklā, ieņemšanu ietekmē arī citi faktori. Otrais svarīgākais faktors ir hormonu līdzsvars Jūsu ķermenī.

Corpus Luteum, saukts arī par „dzelteno ķermeni”, attīstās uzreiz pēc ovulācijas. Tie ir audi, kas ietver olšūnu, kad tā atbrīvojas no olnīcas. Dzeltenais ķermenītis ražo nepieciešamos hormonus - progesteronu, tā ka tajā laikā, kad apaugļotā olšūna sasniedz dzemdi, dzemdes apvalks ir gatavs uzņemt apaugļoto olšūnu un jaunā dzīvība var tajā ieligzdoties. Corpus luteum uztur dzemdes apvalku. Problēmas ar dzelteno ķermeni izraisa sarežģījumus grūtniecības sasniegšanā un grūtniecības saglabāšanā.

Embrijs nevar izdzīvot bez normāli funkcionējoša dzeltenā ķermeņa. Lady-Comp baby diagnosticē corpus luteum disfunkcijas, konstatējot, ka paaugstinātās temperatūras līmenis ir svārstīgs vai pārāk īss. Laikam starp ovulāciju un menstruācijām nevajadzētu būt īsākam par 10 dienām. Šī informācija ir ļoti svarīga, jo to var izmantot neauglības ārstēšanā.

Hormonu klātbūtne un to svārstības nepaliks Lady-Comp baby nepamanītas, jo katrs hormons dod temperatūras izmaiņas.
Auglības noteikšanas dators kalpos gan Jums, gan Jūsu ginekologam kā vērtīgs diagnostikas instruments, novērtējot hormonālo līdzsvaru.

Informāciju par hormonālo darbību iespējams iegūt no ciklu izdrukām, veicot ciklu diagnostiku.
Diagnostikai tiek izmantoti cikla datorā saglabātie dati:

  • temperatūras mērījumi
  • ovulācijas diapazons
  • monofāzes
  • dzeltenā ķermenīša darbība
  • ciklu garums
  • bazālās ķermeņa temperatūras kāpums
  • luteālās fāzes garums
  • apaugļošanas laiks
  • iespējamais dzimšanas datums

Jau sākot ar 4. ciklu izdrukā redzamie dati satur vērtīgu informāciju.
Mūsu speciālisti ar prieku Jums palīdzēs un konsultēs arī individuāli.


Iepirkumu grozs:

    
"Mana veselība neļauj man izmantot hormonālos preparātus, tādēļ  daktere ieteica man Ladycomp. Biju pārsteigta, ka tas ir droši un vienkārši. Uzlabojās ne tikai mana veselība, bet arī attiecības ar vīru. Iesaku!"
________________________________________________
INGA, Valmiera | Oktobris, 2013

SAKIET: "NĒ" 
MĀKSLĪGAJIEM HORMONIEM!
Sarežģījumi, kas rodas, lietojot hormonu tabletes, ir ļoti bieži. Neauglība pēc to 7-15 gadu ilgas lietošanas ir ļoti nopietna problēma. Dzemdes kakliņa krokas (tajās esošie dziedzeri), kurās tiek ražotas S-tipa gļotas (veic spermatozoīdu transportēšanu un barošanu, nodrošinot augstas kvalitātes spermas veidošanos) , ir ļoti jūtīgas pret normālu un ciklisku stimulāciju ar naturālajiem estrogēniem, bet tabletes izraisa šo kroku atrofiju.

Auglība ir traucēta, ārstēšana – sarežģīta. [..] Pēc 3 līdz 15 mēnešu ilgas hormonu tablešu lietošanas S –tipa gļotu kroku zaudējums ir lielāks, nekā tie spēj dabiski atjaunoties. [..] Grūtniecība atjauno dzemdes kaklu par 2-3 gadiem, bet ik hormonu lietošanas gadu dzemde noveco par vēl vienu papildus gadu.”
Profesors Erik Odeblad, Zviedrija
Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē