Neregulārie menstruālie cikli - Lady-Comp >

Neregulārie menstruālie cikli - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        MENSTRUĀLAIS CIKLS      NEREGULĀRIE CIKLI      NEAUGLĪBANeregulāri cikli

Ne katrai sievietei ir regulārs cikls. Ir daudzi faktori, kas var ietekmēt menstruālā cikla regularitāti.
Lady-Comp uzrādīs vai Jūsu cikli ir regulāri vai nē. Jūs to varēsiet apskatīt pie ciklu statistikas: ciklu garumi un ovulācijas diapazons, kā arī luteālās fāzes garumu, monofāzes un dzeltenā ķermenīša nepietiekamība. Lady-Comp ir Jūsu reproduktīvās veselības uzraugs.

Ja sievietei vērojami neregulāri cikli, cikla dators papildus esošajiem temperatūras mērījumiem izmanto iepriekšējo ciklu mērījumus, kuros nebija vērojama neregularitāte. Šie aprēķini tiek sastādīti individuāli katrai sievietei un aptver tipiskos temperatūras līknes kāpumus un kritumus pirms un pēc ovulācijas. Lady-Comp analizē katra temperatūras mērījuma precizitāti. Ja dators reģistrē neparastu temperatūru svārstību, tā tiks ignorēta un neietekmēs aprēķinus un Jūsu ikdienas auglības diagnozi.

Neregulāru ciklu gadījumā auglīgo dienu skaits būs garāks nekā regulāriem cikliem, bet ovulācija tiks noteikta precīzi, kad tā patiešām notiek.

KAS IR NEREGULĀRS MENSTRUĀLAIS CIKLS?
Par neregulāriem cikliem tiek uzskatīti cikli, kuru garumu svārstības ir lielākas par 10 dienām pēdējā gada laikā.
Piemēram, pēdējā gada laikā garākais cikls ir bijis 38 dienas, bet īsākais 25. Starpība ir 13 dienas. Līdz ar to varam runāt, ka pēdējā gada laikā ir vērojami neregulāri cikli.

Iepirkumu grozs:

    
"Nezinu, kad sastapšu savu īsto un vienīgo, bet ko dara manas olnīcas- es zinu, jo man ir Ladycomp - kas visu pasaka priekšā! Zinu arī kad ir ovulācija, cik gara luteālā fāze, ko dara mani hormoni u.d.c. Un tas viss, tikai mērot temperatūru." 
________________________________________________
OLĪVIJA, Ventspils | 2015.gads 


Auglību kontrolē smadzenes – hipofīze. Dažādi iekšējie un ārējie faktori ietekmē sievietes menstruālo ciklu. Ilgstoša šo faktoru ietekme var izraisīt neregulāru ciklu veidošanos.


Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē